SOFFA, 3 sits, Karl johanstil, 1900-tal.

809909. SOFFA, 3 sits, Karl johanstil, 1900-tal.

Bredd 221 cm, djup 63 cm, höjd 102 cm.

Slitage, stötmärken och repor, klädsel med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 526