FOLKE SINCLAIR. Olja på duk.

FOLKE SINCLAIR. Olja på duk.
809639. FOLKE SINCLAIR. Olja på duk.

Utsiktsbild, signerad Sinclair och daterad 1922, 40x30 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 500