OKÄND KONSTNÄR. Porträtt, möjligen föreställande Drottning Kristina, 16/1700-tal.

809469. OKÄND KONSTNÄR. Porträtt, möjligen föreställande Drottning Kristina, 16/1700-tal.

ca 24x18 cm.

åldersslitage, smutsig, något färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 24x18 cm.

Antal besök: 972