809314. SAMLING GLAS, bland annat Iittala, Orrefors, Nuutajärvi.
3 formar, BodaNova
4 irish coffe muggar, Iittala
Bricka, Lena Linderholm
Vas, Ingeborg Lundin, Orrefors
Skål, Orrefors, signerad
fat, "Pioni", Nuutajärvi
fat, Orrefors
tallrik.
Bruksslitage. Repor.