TRÄDGÅRDSMÖBEL, 9 delar ,teak, ATO design, 2000-tal.

809159. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 9 delar ,teak, ATO design, 2000-tal.

8 stolar
Bord, längd ca 190 cm, bredd 110 cm, höjd ca 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 stolar

Bruksslitage.

Antal besök: 8 029