SERVISDELAR, 21 st, porslin, bland annat "Gyllen" Gefle, "Ignis" Karlskrona, Apotek "digitalis purpurea" Pia Rönndahl, Gustavsberg.

808897. SERVISDELAR, 21 st, porslin, bland annat "Gyllen" Gefle, "Ignis" Karlskrona, Apotek "digitalis purpurea" Pia Rönndahl, Gustavsberg.

Apotek "digitalis purpurea" Pia Rönndahl, Gustavsberg: 8 assietter, 2 tallrikar

6 tallrikar, Upsala Ekeby, Karlskrona.
2 formar, Ignis, Dukat, Karlskrona
Karott, "Gratina", Rörstrand
Sockerskål, "Gyllen" Gefle
Svan, Gefle.

Bruksslitage. Glasyr med krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karott, "Gratina", Rörstrand
Sockerskål, "Gyllen" Gefle
Svan, Gefle.

Antal besök: 1 155