FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER. "Good morning city - bleeding town", färglitografi, numrerad, signerad och daterad.

808775. FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER. "Good morning city - bleeding town", färglitografi, numrerad, signerad och daterad.

Signerad, daterad och numrerad Serie F, 4780/10000, 1970.
Silverprägling.
Bildmått ca 82x53,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Silverprägling.
Bildmått ca 82x53,5 cm.

Antal besök: 1 878