BORDSLAMPA, stengods, "Sgrafitto" Josef Ekberg Gustavsberg.

80834. BORDSLAMPA, stengods, "Sgrafitto" Josef Ekberg Gustavsberg.

Höjd upp till lampsockel ca 32 cm.

Senare borrad för el. Glasyrdefekter. Smärre slitage. Lampskärm med skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 021