MATGRUPP, 5 delar, allmogestil, 1900-talets första hälft.

80828. MATGRUPP, 5 delar, allmogestil, 1900-talets första hälft.

Ådringsmålad med blomsterdekor.

Rektangulärt bord med iläggsskivor. Längd 123, bredd 86, höjd 78 cm.

4 stolar.

Bruksslitage.smärre sprickbildningar och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stolar.

Antal besök: 728