Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
PER COLLIJN. Stilleben, olja på duk monterad på pannå, signerad.
80808. PER COLLIJN. Stilleben, olja på duk monterad på pannå, signerad.
50,5 x 48 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50,5 x 48 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 647