NILS WEDEL samt ESKIL NORDELL. litografier, 2 st, signerade och numrerade 100/260 respektive 224/260.

80794. NILS WEDEL samt ESKIL NORDELL. litografier, 2 st, signerade och numrerade 100/260 respektive 224/260.

40 x 45 respektive 57 x 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 960