ROBERTO MATTA. Färglitografi, signerad och numrerad EA.

80784. ROBERTO MATTA. Färglitografi, signerad och numrerad EA.

Figurkomposition. 47 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roberto Matta (1911–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurkomposition. 47 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roberto Matta (1911–2002)

Antal besök: 1 169