GLASFÖREMÅL 3 st, Kjell Engman, Göran Wärff, Lasi Ruusu.

807741. GLASFÖREMÅL 3 st, Kjell Engman, Göran Wärff, Lasi Ruusu.

Karaff Kjell Engman, signerad, Kosta Boda, höjd 30 cm.
Skål, signerad Göran Wärff, Kosta, diam 18 cm.
Dågelfigurin, glas, design Lasi Ruusu, Finland, höjd 12 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Antal besök: 727