FIGURIN, marmor och malakit, 1800/1900-tal.

80747. FIGURIN, marmor och malakit, 1800/1900-tal.

Längd ca 10 cm. Höjd ca 6 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 10 cm. Höjd ca 6 cm.

Nagg.

Antal besök: 982