HÄFTAPPARAT, Coloss Elastic, 1900-tal.

807422. HÄFTAPPARAT, Coloss Elastic, 1900-tal.

Längd 27 cm. Bredd 9 cm. Höjd 19 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 2 132