PARTI NYSILVER, 1900-tal.

PARTI NYSILVER, 1900-tal.
80739. PARTI NYSILVER, 1900-tal.

Parti bestående av blandade delar så som kaffeserviser, ljusstakar, brickor, uppläggsfat, fat, mm.
Någon del i vitmetall medföljer.

Någon del med repor, undersidig gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 665