TELEFONHYLLA, string-modell, 1950-/1960-tal.

806969. TELEFONHYLLA, string-modell, 1950-/1960-tal.

Fanerad med teak. Längd 47. Bredd 28. Höjd 21 cm.

Slitage. Repor och märken. Skiva något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 845