GIPSRELIEF, panfigur, sannolikt Gottfrid Gottorp, 1900-tal.

806673. GIPSRELIEF, panfigur, sannolikt Gottfrid Gottorp, 1900-tal.

Gottfrid Gottorp levde 1897-1974
höjd 26 cm.

smärre nagg, åldersslitage, ett öra lagat.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 26 cm.

Antal besök: 833