VASER, 3 st, glas, bland annat Ingeborg Lundin, Orrefors.

806654. VASER, 3 st, glas, bland annat Ingeborg Lundin, Orrefors.

Vas, Ingeborg Lundin, höjd 19,5 cm
Vas, höjd ca 18,5 cm
Vas, Sven Palmquist, höjd ca 18 cm.

Bruksslitage. Botten med repor.
Inskription förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd ca 18,5 cm

Inskription förekommer.

Antal besök: 181