PARTI DIVERSE, 1800-1900-tal, bl.a. silver.

80662. PARTI DIVERSE, 1800-1900-tal, bl.a. silver.

Kruthorn, ljusstakar, terrin, servettställ, silver med mera.

Slitage. Miniatyr resväska med skadat lås. Ljusstakar med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 418