LARS HELLSTEN. Servisdelar, 14 st, "Eden", Orrefors.

806623. LARS HELLSTEN. Servisdelar, 14 st, "Eden", Orrefors.

2 skålfat, 2 skålar, 4 tallrikar, 6 dessertskålar.

Bruksslitage. Nagg förekommer.

Lars Hellsten (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lars Hellsten (Född 1933)

Antal besök: 372