JULES SCHYL. Pastell.

JULES SCHYL. Pastell.
806507. JULES SCHYL. Pastell.

Nakenmodell. Signerad samt daterad 14/2 -51
50x34 cm.

Ytslitage.

Jules Schyl (1893–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!
806507. JULES SCHYL. Pastell.

50x34 cm.

Ytslitage.

Jules Schyl (1893–1977)

Antal besök: 686