BARSKÅP, England, 1900-tal.

806304. BARSKÅP, England, 1900-tal.

Bredd 77 cm, djup 47 cm, höjd 113 cm
Invändig övre del med glashylla samt spegel, nedre del med fack för flaskor samt insida av dörr med upphängda drickpinnar.

Mindre ytslitage och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 552