BORDSUR, Lord King, Quartz, 1900-talets senare del.

806226. BORDSUR, Lord King, Quartz, 1900-talets senare del.

Teak, glas och aluminium. Bredd 23 cm. Djup 5,5 cm. Höjd 20 cm.

Mindre ytslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 844