KISTA, Spanien, 1700-tal.

KISTA, Spanien, 1700-tal.
806176. KISTA, Spanien, 1700-tal.

Skuren dekor föreställande solar. Längd ca 153 cm, bredd ca 48 cm, höjd ca 60 cm.

Slitage. Spricka. Renoverad. Stötskador. Fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 535