TRÄPANEL, bemålad, 18/1900-tal.

806056. TRÄPANEL, bemålad, 18/1900-tal.

ca 92x59 cm.

Åldersslitage.Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 92x59 cm.

Åldersslitage.Torrsprickor.

Antal besök: 559