SPEGELMÖBEL, med hurtsar, nyrenässans, 1800-tal.

80598. SPEGELMÖBEL, med hurtsar, nyrenässans, 1800-tal.

Längd 162, bredd 52, höjd 128 cm, Spegelns höjd 191 cm.

Slitage och skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 927