TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, trä/metall, 1900-talets andra hälft.

805535. TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, trä/metall, 1900-talets andra hälft.

Bestående av bord diameter 60 cm, höjd 70 samt 2 st hopfällbara stolar, rygghöjd 79 cm.

Slitage märken, repor och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 176