Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ROLF NORRMAN. Stadsmiljö, olja på duk, signerad.
805499. ROLF NORRMAN. Stadsmiljö, olja på duk, signerad.
ca 38x45 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 38x45 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
287