POUDREUSE, rokokostil, 1900-tal.

80545. POUDREUSE, rokokostil, 1900-tal.

Ihopfällt mått ca längd 78 (utfälld 124) bredd 43, höjd 77 cm.

Nyckel saknas. Utdragsskiva med skador.
Fanerskador, slitage, fläckar, aningen blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 080