FÅTÖLJ, 1950/60-tal.

FÅTÖLJ, 1950/60-tal.
80473. FÅTÖLJ, 1950/60-tal.

Grå klädsel.

Slitage, fläckad och hårt sliten klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!
80473. FÅTÖLJ, 1950/60-tal.

Grå klädsel.

Antal besök: 1 418