TALLRIKAR, 9 st, "Skåne", Rörstrand.

804692. TALLRIKAR, 9 st, "Skåne", Rörstrand.

Diameter ca 25 cm.

Ålders samt bruksslitage. 4 tallrikar med nagg.
Missfärgningar samt glasyr med krackeleringar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 25 cm.

Antal besök: 499