STOLAR, 6 st, "Öresund", Börge Mogensen, Karl Andersson och söner.

80424. STOLAR, 6 st, "Öresund", Börge Mogensen, Karl Andersson och söner.

Ek.
Bränstämplade.

4 st ganska nyligen omklädda, 2 st med torkad samt äldre stoppning/slitage/smutsade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek.
Bränstämplade.

Antal besök: 1 474