MARTTI RYTKÖNEN. Vas, graal, Orrefors, signerad.

804124. MARTTI RYTKÖNEN. Vas, graal, Orrefors, signerad.

Nr 5277-24, 2002.
Höjd 27 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 5277-24, 2002.
Höjd 27 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 280