SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.
80408. SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

Tot längd inkl klaffar ca 183, bredd 107 höjd 75,5 cm.

Slitage, renoverad, kompletterad, omarbetad i hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 977