MINRÖJARKNIV, modell MC1, Fällkniven, 2000-tal.

803637. MINRÖJARKNIV, modell MC1, Fällkniven, 2000-tal.

i originalkartong.
Knivens längd längd 36,5 cm.

obetydligt slitage, oanvänd.

Gör en kostnadsfri värdering!

i originalkartong.
Knivens längd längd 36,5 cm.

obetydligt slitage, oanvänd.

Antal besök: 10 108