HERRARMBANDSUR, Certina DS Caimano, 2000-tal.

80359. HERRARMBANDSUR, Certina DS Caimano, 2000-tal.

Med originalkartong.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med originalkartong.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 1 243