HENRI MATISSE. Färglitografi.

803335. HENRI MATISSE. Färglitografi.

Femme la robe blanche. Signerad och daterad i trycket -46.
Blyertsnumrerad 193/300 ex. 54x35 cm.

Bladet något gulnat.

Henri Matisse (1869–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladet något gulnat.

Henri Matisse (1869–1954)

Antal besök: 1 153