LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal.

80302. LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal.

Fem ljusarmar. Höjd ca 56 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fem ljusarmar. Höjd ca 56 cm.

Slitage.

Antal besök: 583