Guldring med ametist. 18K. Totalvikt 4,2 gram.

80273. Guldring med ametist. 18K. Totalvikt 4,2 gram.

Stämplat GGG. Göteborg. Kattfott. 18K. S8 (1944)
Diameter 19 mm.

Normal bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 19 mm.

Normal bruksslitage.

Antal besök: 1 049