Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Övrigt
IVAN RODELL. "Bildcylindrar", mobil, signerad I. Rodell.
802546. IVAN RODELL. "Bildcylindrar", mobil, signerad I. Rodell.
Höjd 68 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 68 cm.
Smärre slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 997