AKRIVSKÅP, 4-lådig, ek, 1900-tal.

802061. AKRIVSKÅP, 4-lådig, ek, 1900-tal.

Bredd 51 cm, djup 70 cm, höjd 145 cm.

Ytrepor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytrepor och slitage.

Antal besök: 402