SPEGEL, med konsolbord, ek, 1900-tal.

80192. SPEGEL, med konsolbord, ek, 1900-tal.

Spegelns mått: 198 x 65, bordets höjd 58.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 781