SIDEBOARD, bondrokoko, 1900-tal.

801927. SIDEBOARD, bondrokoko, 1900-tal.

Med förgylld dekor, bredd 190 cm, djup 59 cm, höjd 97 cm.

Skavmärken, stötmärken, ytrepor och ytslitage, färgbortfall förekommer, ett ben limmad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 736