DOSA med LOCK, lack, Ryssland, signerad och daterad 1933.

80180. DOSA med LOCK, lack, Ryssland, signerad och daterad 1933.

Diameter 9 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 9 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 735