PARTI SILVER, 10 delar, bland annat CG Hallberg och GAB. Tot vikt ca 421 gram.

80164. PARTI SILVER, 10 delar, bland annat CG Hallberg och GAB. Tot vikt ca 421 gram.

Bland annat:
Skål gustaviansk stil stmpl GAB 1909, dia 11 cm.
Skål stmpl CGH Sterling 1959, dia ca 12 cm.
Mynthållare höjd ca 6 cm.
Bägare Italien 1872-1933, höjd ca 7,5 cm.

Slitage, gravyrer, bucklor, enstaka skador. Mindre kniv med blad i vitmetall. Brosch med nål i vitmetall.
Lock till skål GAB saknas troligen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat:
Mynthållare höjd ca 6 cm.

Antal besök: 768