SMYCKESET, 3 del, silver, Flora Danica, Danmark. Ca 70 gram.

80153. SMYCKESET, 3 del, silver, Flora Danica, Danmark. Ca 70 gram.

Halsband, armband samt ring. Förgyllt sterlingsilver.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 174