VÄGGBONAD, allmoge, kanvas, 1800-tal.

80122. VÄGGBONAD, allmoge, kanvas, 1800-tal.

Bibliskt motiv. Längd 275 cm.

Slitage. Uppspikad på trästänger.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bibliskt motiv. Längd 275 cm.

Antal besök: 1 339