BORD OCH 2 STOLAR, Art Deco, 1900-tal.

80084. BORD OCH 2 STOLAR, Art Deco, 1900-tal.

Björk och rotfaner, bordets höjd 57 cm, bredd 62 cm, djup 62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 996