KÄPP MED SILVERKRYCKA, 1910-tal.

800423. KÄPP MED SILVERKRYCKA, 1910-tal.

Längd ca. 89 cm.

Inskription. Slitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 89 cm.

Antal besök: 525